Apple uaktualnia swoją stronę internetową o galerię zdjęć wykonanych iPhone'em 6

Apple uaktualnia swoją stronę internetową o galerię zdjęć wykonanych iPhone’em 6

Published by in iPhone on Marzec 2nd, 2015

zrobione iPhone'em 6

Apple odświeżył swoją stronę internetową prezentując na stronie głównej galerię zdjęć wykonanych iPhone’em 6 na całym świecie, co dziwnie zbiegło się z zapowiedzią Samsunga Galaxy S6 i HTC One M9 na Mobile World Congress w Barcelonie. Galeria przedstawia zdjęcia zrobione przez użytkowników iPhone’a 6 w kilku krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii, Islandii, Korei Południowej, Chinach, Szkocji, Indonezji, Tajlandii i Nowej Zelandii.

zdjecie1

Na niektóre zdjęcia zostały nałożone filtry, niektóre zostały wzmocnione przy wykorzystaniu aplikacji takich jak Instagram, Snapseed, VSCO Cam, Mextures, Filterstorm Neue, Camera + i Adobe Photoshop Express. “Ludzie każdego dnia robią niesamowite zdjęcia i filmy za pomocą iPhone’a 6” informuje Apple. “A oto niektóre z naszych ulubionych. Przeglądaj galerię, poznaj kilka wskazówek i zobacz, co jest możliwe za pomocą najpopularniejszej na świecie kamery.”

zdjecie2

Rene Ritchie w iMore donosi, że to jest dopiero początek wielkiej kampanii iPhone’a 6 z udziałem 77 fotografów, 70 miast i 24 krajów. Firma Apple ma prezentować zdjęcia wykonane iPhone’em 6 w prasie, na plakatach i billboardach na całym świecie.

Tagi:


© 2018 AppleWorld