Apple uaktywnia swoje oficjalne konto na Twitterze

Apple uaktywnia swoje oficjalne konto na Twitterze

Apple Twitter

Utworzone pięć lat temu, we wrześniu 2011 roku, oficjalne konto Apple na Twitterze @Apple, rozpoczęło dziś swoją aktywność. Firma zaktualizowała stronę o nowe logo – klasyczny czarny obraz jabłka na białym tle – i zmieniła tło na zwiastujące przyszłotygodniową konferencję 7 września.

Chociaż wygląda na to, że firma Apple przygotowuje nowy rozdział w swojej społecznej obecności, to konto oprócz ponad 110 000 obserwujących nie umieściło jeszcze żadnego tweeta. W związku z okresem reaktywacji, wydaje się wielce prawdopodobne, że Apple użyje konta, aby udostępnić informacje i aktualności ze swojej konferencji w Bill Graham Civic Auditorium w San Francisco w Kalifornii.

Apple nie jest całkowicie przeciwny social mediom, ponieważ w ciągu ostatnich kilku lat firma utworzyła konta Twitter dla iBooksApple MusiciTunes, a tylko w tym roku wzmocniła swoją obecność na Twitterze o Apple Support i Apple News. Apple pracuje również podobno nad własną aplikacją social media, którą chce uruchomić w 2017 roku. Jak będzie wyglądała tego na razie nie wiadomo.

Tagi:,


© 2018 AppleWorld