Apple udostępnia aktualizację tvOS 9.0.1 dla Apple TV

Apple udostępnia aktualizację tvOS 9.0.1 dla Apple TV

appletvupdate

Firma Apple wydała pierwszą aktualizację tvOS, nowego systemu operacyjnego, który napędza czwartą generację Apple TV. tvOS 9.0.1 jest niewielką aktualizacją, która prawdopodobnie zawiera poprawki błędów i aktualizacje wydajności w celu rozwiązania problemów wykrytych od czasu uruchomienia tvOS 30 października.

Nową aktualizację 9.0.1 można pobrać poprzez system aktualizacji over-the-air w Ustawieniach aplikacji na Apple TV, przechodząc do zakładki System -> Uaktualnienia.

Apple nie dostarczył informacji o aktualizacji dla tvOS 9.0.1, więc dokładne informacje na temat nowości nie są jeszcze znane. Wszelkie odkrycia, które się pokażą, zostaną dodane do tego postu.

tvOS 9.0.1 pojawia się równolegle z testowaną przez Apple pierwszą poważną aktualizacją systemu operacyjnego, tvOS 9.1. Apple do tej pory udostępnił pierwszą wersję beta tvOS 9.1 dla programistów. W informacjach do tego wydania wskazał na kierunek doskonalenia połączeń sieciowych i przewijania. tvOS 9.1 pojawia się również z obsługą wyszukiwania przez Siri w Apple Music.

Tagi:


© 2018 AppleWorld