Apple udostępnia czwartą wersję beta iOS 11.2.5 dla publicznych beta testerów

Apple udostępnia czwartą wersję beta iOS 11.2.5 dla publicznych beta testerów

Wczoraj późnym wieczorem Apple wypuścił czwartą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 11.2.5 dla publicznych beta testerów, tydzień po tym, jak udostępnił trzecia wersja beta, a prawie miesiąc po wydaniu iOS 11.2.1 aktualizacji, która wprowadziła poprawkę na lukę w HomeKit.

Zarejestrowani beta testerzy mogą pobrać wersję beta iOS 11.2.5 z poziomu Uaktualnień systemu iOS mając zainstalowany odpowiedni profil konfiguracji.

iOS 11.2.5 wprowadza nową funkcję, która pozwala Siri odtwarzać codzienne podcasty z wiadomościami, gdy zapyta się o bieżące wiadomości. Siri oferuje domyślnie wiadomości z The Washington Post, ale można również przełączyć się na Fox News, CNN lub NPR.

Nowa funkcja wiadomości audio wydaje się być opracowana do użytku z nadchodzącym głośnikiem HomePod firmy Apple, jest wywoływana podczas korzystania z Hey Siri lub proszenia Siri o nowości podczas korzystania z CarPlay lub podłączonych słuchawek – w zasadzie każdej sytuacji, w której nie korzystamy z urządzenia iOS. Jeśli aktywujesz Siri za pomocą przycisku bocznego lub przycisku Home urządzenia, zamiast informacji z wiadomościami audio będą wyświetlane standardowe nagłówki wiadomości Apple.

Nie jest jasne, jakie inne nowe funkcje, jeśli w ogóle, zostaną uwzględnione w wersji beta iOS 11.2.5. W pierwszych trzech wersjach beta iOS 11.2.5 nie odkryliśmy innych zauważalnych zmian, dlatego aktualizacja ta skupia się głównie na poprawkach błędów i ulepszeniach zabezpieczeń, poza aktualizacją wiadomości Siri.

Apple ma wypuścić funkcję wiadomości iCloud, która została usunięta z ostatecznej wersji iOS 11, ale nie było żadnego wskazania, kiedy możemy oczekiwać, że wiadomości iCloud zostaną ponownie wprowadzone. Jeśli nowe funkcje zostaną wykryte w czwartej wersji beta systemu iOS 11.2.5, zaktualizujemy ten wpis.© 2018 AppleWorld