Apple udostępnia czwartą wersję beta iOS 9.1 dla deweloperów i publicznych beta testerów

Apple udostępnia czwartą wersję beta iOS 9.1 dla deweloperów i publicznych beta testerów

iOS 9

Firma Apple udostępniła dziś czwartą wersję beta iOS 9.1 zarówno dla zarejestrowanych deweloperów jak i publicznych beta testerów. Pojawia się ona zarówno na tydzień po wypuszczeniu trzeciej wersji beta iOS 9.1 i iOS 9.0.2, naprawiającego drobne błędy w iOS 9.

IMG_0437

Nowy iOS 9.1 beta, o numerze buildu 13B136, jest dostępny poprzez system aktualizacji over-the-air i przez Apple Developer Center. Apple wydał również trzecią betę tvOS.

iOS 9.1 oferuje nowe funkcje i aktualizacje zgodności dla nadchodzących produktów firmy Apple takich jak nowa, czwarta generacja Apple TV i 12.9-calowy iPad Pro. IPad Pro pojawi się wraz z dwoma akcesoriami, Smart Keyboard i Apple Pencil, z których oba są głęboko zintegrowane z systemem operacyjnym.

W kolejnej becie nie widać zbyt wielu nowości i wciąż nie widać w niej oznak tak wyczekiwanej przez wszystkich polskiej Siri. Nie jest jasne, kiedy iOS 9.1 zostanie wydany publicznie, ale jest prawdopodobne, to pojawi się pod koniec października, co zbiegło by się z premierą nowego Apple TV.© 2018 AppleWorld
Loading...