Apple udostępnia czwartą wersję beta Mac OS Sierra dla publicznych beta testerów

Apple udostępnia czwartą wersję beta Mac OS Sierra dla publicznych beta testerów

Published by in Mac on Sierpień 10th, 2016

macos-sierra-release-date-fall-610x244

Firma Apple wydała czwartą wersję beta MacOS Sierra dla publicznych beta testerów, najnowszego systemu operacyjnego przeznaczonego dla komputerów Mac. MacOS Sierra beta 4 pojawia się tydzień po premierze trzeciej wersji beta i około dwa miesiące po tym jak oprogramowanie po raz pierwszy zostało zaprezentowane podczas Worldwide Developers Conference 2016.

Użytkownicy zarejestrowani w programie testów beta mogą pobrać aktualizację beta poprzez mechanizm aktualizacji oprogramowania w Mac App Store.

MacOS Sierra jest główną aktualizacją, która po raz pierwszy wprowadza Siri na komputery Mac dzięki czemu użytkownicy mogą wyszukiwać głosowo pliki, wyszukiwać informacje i więcej. Nowe funkcje ciągłości oferują opcję “Auto Unlock” do odblokowywania Maca za pomocą Watch Apple i “uniwersalny schowek” dla kopiowania tekstu na jednym urządzeniu Apple i wklejenia go na innym.

Głębsza integracja iCloud pozwala, aby pliki zapisane na pulpicie lub w folderze Dokumenty na komputerze Mac były dostępne na wszystkich urządzeniach iOS użytkownika, a aplikacja Zdjęcia zawiera uczące się algorytmy rozpoznawania twarzy, rozpoznawania obiektów i scen. Jest też funkcja Wspomnienia wyświetlająca kolekcje zdjęć.

MacOS Sierra jest obecnie dostępny dla programistów i publicznych testerów beta, a jego oficjalna premiera nastąpi tej jesieni.© 2018 AppleWorld