Apple udostępnia drugą publiczną wersję beta iOS 12.3

Apple udostępnia drugą publiczną wersję beta iOS 12.3

Firma Apple wypuściła dziś drugą wersję beta nadchodzącej aktualizacji systemu iOS 12.3 do publicznej grupy testerów beta, dzień po udostępnieniu jej deweloperom i nieco ponad tydzień po opublikowaniu pierwszej publicznej wersji beta.

Testerzy beta, którzy dołączyli do programu beta testów Apple, otrzymali aktualizację beta systemu iOS 12.3 po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na urządzeniu z systemem iOS.

Ci, którzy chcą pobrać nową wersję beta, mogą to zrobić po zarejestrowaniu się w programie beta, który zapewnia dostęp do wersji beta iOS, macOS i tvOS.

W iOS 12.3 pojawia się nowa aplikacja telewizyjna, którą firma Apple wprowadziła po raz pierwszy w dniu 25 marca. Aplikacja telewizyjna to zaktualizowana wersja oryginalnej aplikacji telewizyjnej, oferująca programy telewizyjne, filmy, sport, wiadomości i wiele innych w jednym, łatwo dostępnym miejscu. Niestety w Polsce wciąż nie widać tej aplikacji.

W przyszłości aplikacja telewizyjna będzie również mieściła Apple TV+, nadchodzącą usługę Apple dla swoich oryginalnych programów telewizyjnych i filmów, która zagości również w naszym kraju.


© 2019 AppleWorld