Apple udostępnia iOS 7.1 Beta 2 dla deweloperów

Apple udostępnia iOS 7.1 Beta 2 dla deweloperów

iOS 7.1 beta 2

Apple wydał drugą wersję beta iOS 7.1 do testów dla zarejestrowanych deweloperów. Aktualizacja o numerze kompilacji 11D5115d jest dostępna za pomocą aktualizacji over-the-air lub za pośrednictwem strony internetowej Apple Developer Center.

Informacje z pierwszej wersji beta iOS 7.1 beta wskazują, że aktualizacja rozwiązuje problemy związane z połączeniami sieciowymi, oraz inne zgłaszane błędy. Beta zawiera także nowe opcje przesyłania zdjęć seryjnych i opcję zmiany na “ciemną klawiaturę”.

Zgodnie z informacją dodaną do drugiej wersji beta iOS 7.1 aktualizacja poprawia kilka błędów, w tym jeden, który powodował, że wszystkie dźwięki brzmiały jak domyślny. Ustawienia Touch ID i Passcodes zostały przeniesione z ustawień ogólnych do głównego menu ustawień, a kalendarz zyskał nowy przełącznik widoku listy.

Chociaż wygląda, że opcja “ciemnej klawiatury”została usunięta z opcji ułatwień dostępu, pojawiła się nowa opcja “Kształt przycisku”, która może być włączona, aby wskazać, gdzie znajdują się obszary dotykowy. Control Center zyskał nowe animacje a one same wydają się szybsze w iOS 7.1 beta 2.

Jeżeli dowiemy się czegoś jeszcze o tej becie uzupełnimy ten post.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld
Loading...