Apple udostępnia iOS 8 Beta 2 dla deweloperów

Apple udostępnia iOS 8 Beta 2 dla deweloperów

ios_8_beta_2

Firma Apple wydała dziś drugą wersję beta iOS 8 do deweloperów, ponad dwa tygodnie po odsłonięciu nowego systemu operacyjnego na swoim Worldwide Developers Conference. Aktualizacja o numerze 12A4297e jest dostępna przez system aktualizacji over-the-air na urządzeniach z systemem iOS i będzie również dostępna za pośrednictwem iOS Dev Center.

Nowe, odkryte funkcje tej wersji beta związane są z Podcastami i Safari. Aplikacja Podcasty będzie teraz preinstalowana na urządzeniach z systemem iOS, podobnie jak iBooks i nie będzie można jej usunąć. Safari będzie teraz blokować reklamy automatyczne przekierowujące do sklepu App Store bez interakcji użytkownika.

iOS 8 wprowadza szereg nowych funkcji, w tym lepszą integrację z OS X, aplikację Health, Chmurę rodzinną, interaktywne powiadomienia, nową, inteligentniejszą klawiaturę i ulepszenia kilku aplikacji, takich jak Safari, Mail i Wiadomości.

iOS 8 jest dostępny w tym momencie tylko dla deweloperów, ale oczekuje się, że zostanie przekazany publicznie tej jesieni po kilku wydanych wersjach beta. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń, iOS 8 będzie prawdopodobnie wydany wraz z nowymi iPhone’ami, a może nawet tak bardzo wyczekiwanym iWatch.© 2018 AppleWorld