Apple udostępnia iTunes 12.2.1 z rozwiązujący problemy z iTunes Match

Apple udostępnia iTunes 12.2.1 z rozwiązujący problemy z iTunes Match

Published by in Music on Lipiec 13th, 2015

iTunes

Firma Apple wydała właśnie iTunes 12.2.1, niewielką aktualizację, która wprowadza kilka bardzo potrzebnych poprawek dla iTunes Match i innych funkcji wprowadzonych z Apple Music. Apple Music został wydany dwa tygodnie temu, ale posiadał kilka poważnych błędów z iTunes Match, które powodowały usunięcie całych bibliotek muzycznych i innych kwestii, takich jak brak możliwości zapisania się do Apple Music przez byłych abonentów iTunes Match.

Aktualizacja iTunes 12.2.1 jest dostępna poprzez mechanizm Uaktualnienia w Mac App Store.

  • Rozwiązuje problem użytkowników iTunes Match w którym iTunes nieprawidłowo zmieniał utwory z Dopasowane na Apple Music.
  • Pozwala usunąć problem z biblioteką, występujący w przypadku wcześniejszych subskrybentów iTunes Match.
  • Zawiera drobne poprawki błędów i udoskonalenia Beats 1.

Dzisiejsza aktualizacja rozwiązuje problem iTunes Match, który powodował, że iTunes błędnie oznaczał utwory do dopasowanych w Apple Music i nie pozwalał byłym abonentom, którzy posiadali usługę iTunes Match zapisać się do Apple Music. Ponadto zawiera również poprawki dla stacji radiowej Beats 1, która jest wbudowana w Apple Music.

iTunes 12.2, wydany dwa tygodnie temu wraz z iOS 8.4 i OS X 10.10.4 Yosemite, jest drugą dużą aktualizacją do iTunes 12 oraz wersją programu iTunes, która zawiera wsparcie dla usługi firmy Apple Music. Apple Music pozwala słuchaczom iTunes uzyskać dostęp do muzyki na żądanie, tworzyć listy odtwarzania i więcej, plus zawiera stację radiową Beats 1 i Apple Music Connect, sieć społecznościową łączącą słuchaczy i artystów.© 2018 AppleWorld
Loading...