Apple udostępnia kilka wskazówek jak wykorzystać tryb Portret w iPhone'ie 7 Plus

Apple udostępnia kilka wskazówek jak wykorzystać tryb Portret w iPhone’ie 7 Plus

aparat-iphone-7

Firma Apple udostępniła kilka wskazówek na temat tego jak “wykonywać zdjęcia jak profesjonalista” z wykorzystaniem efektu “Portret” w iPhone’ie 7 Plus. Szereg propozycji zebrano od profesjonalnych fotografów i umieszczono na stronie prasowej Apple.

Porady obejmują wykonywanie zdjęć z bliska, aby wydobyć szczegóły minimalizując tło, umieszczenie słońca za obiektem fotografowanym i korzystanie z lekkiego, rozproszonego oświetlenia.

Propozycje te są pozyskane są od fotografa mody JerSean Golatta, fotografa gwiazd Jeremiego Cowarta, fotografa podróżnika Pei Ketrona i fotografa ślubnego Benj Haischa, a towarzyszą im zdjęcia wykonane właśnie iPhone’em 7 Plus.

portrait-mode-1

Przez wiele lat z rzędu, iPhone jest najbardziej popularnym aparatem w serwisie Flickr, co zachęca firmę Apple, aby ciągłe ulepszać aparat w swoich smartfonach.

Wraz z dwoma kamerami i trybem Portret w iPhone’ie 7 Plus, oraz stabilizacji obrazu, przysłonie ƒ/1.8, sześcioelementowym obiektywie i szerokiej gamie kolorów zawartej zarówno w iPhone’ie 7 jak i 7 Plus oferują one znacznie większą wydajność w porównaniu do urządzeń poprzedniej generacji, szczególnie w słabszych warunkach oświetlenia.© 2018 AppleWorld