Apple udostępnia kolejne samouczki pokazujące jak lepiej robić zdjęcia iPhone'em

Apple udostępnia kolejne samouczki pokazujące jak lepiej robić zdjęcia iPhone’em

Published by in iPhone on 23 lutego, 2019

Apple kontynuuje rozwój sekcji poświęconej samouczkom fotograficznym na swojej stronie internetowej dla osób zainteresowanych poprawieniem techniki wykonywania zdjęć iPhone’em i regularnie aktualizuje stronę o nowe filmy. Apple przesyła również swoje samouczki wideo na iPhone’a do YouTube’a.

Wczoraj wieczorem Apple udostępnił cztery nowe filmy na kanale YouTube, które ostatecznie zostaną dodane do witryny, obejmujące fotografowanie ze światłem i cieniem, fotografowanie z użyciem siatki, przycinanie wideo na iPhonie i robienie zdjęć poklatkowych.

Każdy film ma około 40 sekund długości i jest idealny do użycia w mediach społecznościowych. Filmy są proste i  oferują instrukcje krok po kroku dotyczące korzystania z różnych funkcji iPhone’a.

Apple udostępnia te samouczki dotyczące fotografii przez ponad rok, a na stronie znajduje się zbiór filmów na temat robienia zdjęć różnego rodzaju, najlepszych praktyk edytorskich, wykorzystania czynników środowiskowych, takich jak oświetlenie i wiele innych.


© 2020 AppleWorld