Apple udostępnia MacBook Air EFI Firmware Update 2.1

Apple udostępnia MacBook Air EFI Firmware Update 2.1

Published by in Mac on Wrzesień 13th, 2011

Wczoraj Apple udostępnił aktualizację Update Firmware EFI dla MacBook Air w wersji 2.1, która dodaje szereg poprawek dla monitorów z Thunderbolt i Target Disk Mode. Aktualizacja zwiększa również dostępność do funkcji Lion Recovery, gdy używamy połączenia z internetem umożliwiając ponowne pobranie Liona z serwerów firmy Apple.

“Ta aktualizacja zawiera poprawki zwiększające stabilność odzyskiwania Liona poprzez połączenie z internetem, i rozwiązuje problemy z kompatybilnością monitorów z Apple Thunderbolt oraz wydajność Thunderbolt Disk Mode na MacBook Air (modele z 2011 roku)

MacBook Air EFI Update aktualizuje firmware EFI na notebookach. Podczas aktualizacji wskazane jest aby przewód zasilający komputera był podłączony do źródła elektrycznego . Po ponownym uruchomieniu MacBooka Air, pojawi się szary ekran z paskiem stanu w celu wskazania postępu aktualizacji. Całość aktualizacji zajmuje kilka minut.”

Nowe MacBooki Air pojawiły się w sprzedaży 20 lipca, wraz z wydaniem nowych monitorów Apple Thunderbolt Display (zastępujących Cinema Display), które zawierają oprócz Thunderbolt port Ethernet, umożliwiając łatwiejsze łączenie urządzeń peryferyjnych i dostęp do sieci a przede wszystkim ultraszybkie i niezywkle wszechstronne połączenie. Monitory Thunderbolt są już dostępne i zostały wysyłane do sklepów o czym pisaliśmy w zeszłym tygodniu.© 2018 AppleWorld