Apple udostępnia nową reklamę prezentującą oświetlenie portretowe w iPhone'ie X

Apple udostępnia nową reklamę prezentującą oświetlenie portretowe w iPhone’ie X

Published by in iPhone on Maj 14th, 2018

Dziś po południu firma Apple udostępniła nową reklamę stworzoną w celu pokazania funkcji oświetlenia portretowego w telefonie iPhone X.

Reklama zatytułowana “Studio in your pocket” przedstawia kobietę, która wyciąga swój telefon iPhone X i widzi wokół siebie całe oświetlenie studia fotograficznego.

Oświetlenie portretowe, dostępne zarówno w przednim, jak i tylnym aparacie telefonu iPhone X, zostało zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić dodanie do zdjęć efektów studyjnej jakości, zarówno podczas robienia zdjęć, jak i później.

Według Apple, oświetlenie portretowe używa wyrafinowanych algorytmów do obliczania, w jaki sposób funkcje twarzy współdziałają ze światłem, dzięki czemu dane mogą tworzyć unikalne efekty oświetleniowe, takie jak Światło Naturalne, Światło studyjne (rozświetlają twarz), Światło konturowe (dodaje efektowne cienie), Światło sceniczne ( pokazuje twoją twarz na ciemnym tle) i Światło sceniczne (mono) (Światło sceniczne, ale w czerni i bieli).

Firma Apple udostępniła już kilka innych reklam iPhone’a X i iPhone’a 8, które prezentują funkcję oświetlenia porterowego w tym “Portrait of Her“, “A New Light” , oraz film zatytułowany po prostu “Oświetlenie portretowe”, który wyjaśnia, w jaki sposób funkcja została opracowana.

Tagi:


© 2018 AppleWorld