Apple udostępnia nową stronę z funkcjami "Co może zrobić iPhone?"

Apple udostępnia nową stronę z funkcjami “Co może zrobić iPhone?”

Published by in iPhone on Marzec 6th, 2019

Firma Apple niedawno dodała nową podstronę do swojej głównej strony internetowej, która oferuje dogłębne spojrzenie na możliwości nowoczesnych iPhone’ów Apple.

Witryna jest podzielona na kafelki, z których każdy zawiera opis funkcji wraz z krótkim filmem, zdjęciem i linkiem do jednego z dokumentów wsparcia Apple.

Tematy obejmują wodoodporność, prywatność, AirDrop, Grupowy FaceTime, wyszukiwanie zdjęć, Memoji, tryb Nie przeszkadzać, Znajdź mój iPhone, Apple Pay, efekty fotograficzne iMessage i więcej.

Apple zawarł tu zarówno główne funkcje, takie jak Face ID, wraz z mniejszymi wskazówkami takimi jak przytrzymanie klawisza spacji w celu łatwego przesunięcia kursora do szybkiego prawienia literówki czy dwukrotne kliknięcie klawisza spacji aby zakończyć zdanie kropką.

Jest to przydatna strona dla każdego, kto nie jest super zaznajomiony z zestawem funkcji na iPhone’ie, a także przydatny dla bardziej zaawansowanych użytkowników, ponieważ ma również mniej znane opcje, o których niektórzy mogą nie wiedzieć.

Apple ma całą gamę dokumentów pomocniczych na każdy temat, który możesz wymyślić, ale nie często łączy się z nimi w swojej głównej witrynie, co sprawia, że strona z funkcjami jest unikalna. Jedyną bolączką dla niektórych może być fakt, że strona jest dostępna tylko w języku angielskim.© 2019 AppleWorld