Apple udostępnia nowe samouczki robienia zdjęć iPhone'em 7

Apple udostępnia nowe samouczki robienia zdjęć iPhone’em 7

Published by in iPhone on Maj 21st, 2017

Na początku tego miesiąca firma Apple uruchomiła nową stronę z serią filmów pokazujących jak robić dobre zdjęcia za pomocą iPhone’a 7 na której dostępne są krótkie samouczki, mające pomóc użytkownikom w korzystaniu z funkcji aparatu wbudowanego w telefon iPhone 7 i iPhone 7 Plus.

Od wczoraj do serwisu dodano cztery nowe filmy z instruktażem m.in. jak skonwertować zdjęcie na czarno-białe i jak wykonać dobre zdjęcie z wykorzystaniem zoomu. Wszystkie cztery można obejrzeć na stronie samouczka firmy Apple, ale te ostatnie są także dostępne na kanale YouTube.

Filmy Apple służą do nauczania użytkowników iPhone’a 7 i 7 Plus, jak używać aparatu iPhone do robienia zdjęć różnego rodzaju, takich jak panoramy, portrety, zdjęcia akcji, zdjęcia nocne i inne. Każdy film trwa około 40 sekund długości i zawiera przejrzysty przewodnik krok po kroku dotyczący sposobu korzystania z każdej z nich.

Większość filmów jest prosta i przeznaczona dla osób, które nie często korzystają z aparatu fotograficznego i nie zainwestowały dużo czasu na poznawanie jego funkcji, ale istnieją pewne drobne wskazówki i sztuczki, które mogą być przydatne nawet bardziej zaawansowanym użytkownikom.

Tagi:


© 2018 AppleWorld
Loading...