Apple udostępnia nowy film eksperymentalny "Full Circle" nagrany na 32 iPhone'ach XR

Apple udostępnia nowy film eksperymentalny “Full Circle” nagrany na 32 iPhone’ach XR

Apple udostępnił nowy, eksperymentalny film “Shot on iPhone XR”, który zawiera materiał nagrany za pomocą 32 urządzeń iPhone XR zamontowanych na obracającym się statywie.

Wideo przedstawia różne materiały, w tym ogień, kolorową wodę, suche bąbelki lodu i barwny śluz, w obracającym się urządzeniu, które zapewnia widok 360 stopni.

Filmowi towarzyszy spojrzenie zza kulis, obrazujące w jaki sposób został on stworzony, wraz z demonstracją statywu, który Apple skonstruował z użyciem 32 modeli iPhone’a XR.

Wideo, oprócz używania niestandardowej kamery iPhone XR z wieloma urządzeniami, wykorzystuje również specyficzne techniki kamer iPhone’a, takie jak tryb slo-mo, który umożliwia nagrywanie wideo w zwolnionym tempie z szybkością 240 klatek na sekundę.

Jest to drugi eksperymentalny film, który Apple wyprodukował z wykorzystaniem najnowszych iPhone’ów. Już we wrześniu, wraz z wydaniem nowych iPhone’ów, Apple udostępnił eksperymentalny film wykonany iPhon’em XS, wykorzystując materiały takie jak glina i atrament do zaprezentowania trybu slo-mo, 4K i pętli czasu.

Tagi:


© 2019 AppleWorld