Apple udostępnia nowy film "The Underdogs" koncentrujący się na produktach Apple w pracy

Apple udostępnia nowy film „The Underdogs” koncentrujący się na produktach Apple w pracy

Published by in Mac on Kwiecień 3rd, 2019

Apple udostępnił na swoim kanale YouTube nowy, humorystyczny film w którym koncentruje się na wykorzystaniu produktów Apple w pracy.

Spot rozpoczyna się od zespołu projektowego, który ma zaledwie kilka dni na stworzenie prototypu okrągłego pudełka do pizzy na ważne spotkanie. Projekt ostatecznie udaje się zrealizować za pomocą iPhonów, iPadów i laptopów Apple. Okrągłe pudełko na pizzę w filmie jest prawdziwym pudełkiem na pizzę opatentowanym przez Apple i używanym w kafeterii Caffé Macs dla pracowników Apple w Cupertino.

Prezentowane funkcje obejmują ciągłość aparatu do skanowania dokumentu z iPhone’a na komputer Mac, grupowy FaceTime, Hey Siri, AirDrop, wielozadaniowość iPada i wiele innych.

Apple Pencil jest używany do celów projektowych, podobnie jak aplikacje iWork na komputerach Mac i pakiet aplikacji firmy Microsoft. Wideo kończy się hasłem „To jest Apple w pracy”, a opis łączy się z witryną biznesową Apple, zawierającą więcej informacji na temat aplikacji i usług w filmie.

W przeszłości Apple udostępniał wiele filmów o iPadzie Pro, ale jest to pierwsze wideo skupione na iPadzie i Macu, skierowane do klientów korporacyjnych Apple.


© 2019 AppleWorld