Apple udostępnia pierwszą wersję beta MacOS Sierra 10.12.1 dla publicznych beta testerów

Apple udostępnia pierwszą wersję beta MacOS Sierra 10.12.1 dla publicznych beta testerów

Published by in Mac on Wrzesień 22nd, 2016

macos-sierra-10-12-1

Firma Apple udostępniła pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji MacOS Sierra dla publicznych beta testerów, jeden dzień po wypuszczeniu jej dla deweloperów i dwa dni po wydaniu pierwszej wersji MacOS Sierra publicznie.

Beta testerzy, którzy zarejestrowali się w programie testów beta firmy Apple otrzymali aktualizację MacOS Sierra poprzez mechanizm aktualizacji oprogramowania w Mac App Store.

zrzut-ekranu-2016-09-22-o-19-54-06

Ci, którzy chcą być częścią programu testów beta firmy Apple mogą zapisać się do udziału w testach za pośrednictwem strony internetowej testów beta, która daje użytkownikom dostęp do obu wersji beta systemów iOS i MacOS Sierra. Beta nie powinna być instalowana na urządzeniu podstawowym ze względu na możliwość niestabilności.

Wygląda na to, że macOS Sierra 10.12.1 skupia na poprawkach i ulepszeniach wydajności, rozwiązując problemy, które pojawiły od wydania macOS Sierra. Obejmuje ona także wsparcie albumów w nową funkcję Portret dodaną do wersji beta iOS 10.1 w iPhone’ie 7 Plus.

MacOS Sierra jest dużą aktualizacją systemu dla komputerów Mac, która wprowadza funkcje takie jak wsparcie Siri, kopiowanie pomiędzy urządzeniami Apple dzięki uniwersalnemu schowkowi, poprawę funkcjonalności iCloud, możliwość odblokowania komputera Mac za pomocą Apple Watch, opcję optymalizacji pamięci masowej i nie tylko.© 2018 AppleWorld