Apple udostępnia publicznym beta testerom pierwszą wersję beta iOS 12.1.1

Apple udostępnia publicznym beta testerom pierwszą wersję beta iOS 12.1.1

Apple udostępnił do swojej publicznej grupy testerów beta pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.1.1, dwa dni po wydaniu aktualizacji iOS 12.1.

Beta-testerzy, którzy zapisali się do programu testów beta firmy Apple, otrzymali aktualizację iOS 12.1.1 w wersji beta, po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na urządzeniu z systemem iOS z poziomu uaktualnień urządzenia.

Aktualizacja iOS 12.1.1 wprowadza znaczące ulepszenia do interfejsu FaceTime i ponownie dodaje funkcję, która pozwala na wykonanie Live Photo podczas połączenia FaceTime.

W iOS 12.1.1 FaceTime zawiera przerobiony dolny pasek, który zawiera przyciski szybkiego dostępu do wyciszania połączenia i odwracania kamery. Przesuwając się w dolnym pasku, pojawiają się dodatkowe opcje z uczestnikami konwersacji. Wcześniej użytkownicy FaceTime musieli dotknąć trzech kropek, aby uzyskać dostęp do dodatkowego menu z tymi funkcjami.

Aktualizacja zawiera również nową opcję w aplikacji Apple News (niedostępna w Polsce), która pozwala ukryć pasek boczny w razie potrzeby.

Tagi:


© 2019 AppleWorld