Apple udostępnia publicznym beta testerom pierwszą wersję beta systemu iOS 11.4

Apple udostępnia publicznym beta testerom pierwszą wersję beta systemu iOS 11.4

Apple wypuścił dziś pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 11.4 dla swojej publicznej grupy testerów beta, dzień po tym, jak wersja ta trafiła w ręce deweloperów i niecały tydzień po publicznym wydaniu iOS 11.3, ostatniej ważnej aktualizacji systemu operacyjnego iOS 11.

Beta testerzy, którzy są członkami programu testów beta Apple, otrzymali aktualizację w wersji beta w centrum uaktualnień iOS, po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na swoim urządzeniu.

iOS 11.4 będzie wyglądał bardzo podobnie do iOS 11.3, ponieważ kilka funkcji, które zostały usunięte w ostatniej chwili z iOS 11.3, zostało ponownie wprowadzonych w iOS 11.4.

Aktualizacja obejmuje obsługę funkcji AirPlay 2, umożliwiając odtwarzanie tej samej piosenki na wielu urządzeniach i dodanie Apple TV do aplikacji Dom, a także oferuje Wiadomości w iCloud.

Wiadomości w iCloud były obecne przez cały okres testowania wersji beta systemu iOS 11.3, ale nie zostały ostatecznie udostępnione. Ta funkcja umożliwia przechowywanie wiadomości iMessages w iCloud, synchronizowanie ich na różnych urządzeniach i oszczędzanie cennej przestrzeni dyskowej.

Dźwięk stereo w HomePod jest również dostępną funkcją, ale obecnie nie działa, ponieważ Apple nie dostarczyło oprogramowania HomePod 11.4 programistom lub publicznym testerom beta.


© 2020 AppleWorld