Apple udostępnia publicznym testerom pierwszą wersję beta iOS 13.3 i iPadOS 13.3

Apple udostępnia publicznym testerom pierwszą wersję beta iOS 13.3 i iPadOS 13.3

Apple udostępnił dziś pierwsze publiczne wersje nadchodzących aktualizacji iOS i iPadOS 13.3 do publicznej grupy testerów beta, dzień po wypuszczeniu jej deweloperom i tydzień po wydaniu iOS 13.2 z nowymi emoji, kontrolą prywatności Siri, Deep Fusion i więcej.

iOS i ‌‌‌iPadOS‌‌‌ 13.3 można pobrać bezprzewodowo mając zainstalowany odpowiedni profilu publicznego testera.

Z aktualizacji udostępnionej deweloperom dowiadujemy się, że iOS 13.3 zawiera poprawki błędów dla problemów, których nie można było rozwiązać w poprzedniej aktualizacji. Jako aktualizacja 13.x zawiera także pewne zmiany funkcji i aktualizacje.

Co dokładnie nowego znajdziemy w iOS 13.3 beta 1:

Limity komunikacji – w sekcji Ustawienia „Czasu przed ekranem” pojawiają się teraz Limity komunikacji, aby ograniczyć liczbę osób, z którymi rozmawiają dzieci za pośrednictwem aplikacji Telefon, Wiadomości i FaceTime.

Poprawka błędu wielozadaniowości – wygląda na to, że beta naprawia problem iOS 13.2, który powodował, że aplikacje były odświeżane częściej niż normalnie.

Naklejki Memoji/Animoji – w Ustawieniach klawiatury dostępna jest nowa opcja zapobiegająca wyświetlaniu się naklejek Animoji i Memoji na klawiaturze Emoji. O możliwość jej wyłączenia domagało się wielu użytkowników

Aplikacja Apple Watch – cyfrowa korona ikony aplikacji ‌Watch‌ jest teraz szara zamiast czarnej.


© 2020 AppleWorld