Apple udostępnia trzecią wersję beta iOS 9.3

Apple udostępnia trzecią wersję beta iOS 9.3

Published by in iPad, iPhone, iPod on Luty 10th, 2016

iOS 9.3 beta 3

Firma Apple wydała trzecią wersję beta nadchodzącego systemu iOS 9.3 dla publicznych beta testerów na dwa dni po udostępnieniu jej dla deweloperów. Publiczna trzecia wersja beta iOS 9.3 pojawia się trzy tygodnie po wydaniu do publicznej wiadomości iOS 9.2.1, niewielkiej aktualizacji do systemu iOS 9.2.

Beta testerzy, którzy zarejestrowali się w programie testów beta firmy Apple otrzymali dostęp do trzeciej wersji iOS 9.3 poprzez system uaktualnień z poziomu telefonu po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na swoim urządzeniu z iOS.

Ci, którzy chcą być częścią programu testów beta firmy Apple mogą się do nich zarejestrować za pośrednictwem strony internetowej testów beta, która daje użytkownikom dostęp zarówno do wersji beta zarówno iOS jak i OS X.

iOS 9.3 jest większą aktualizacją do systemu operacyjnego iOS 9, wprowadzając długą listę nowych funkcji i ulepszeń. Największą nowością iOS 9.3 jest tryb Night Shift, który został zaprojektowany, aby automatycznie zmniejszyć ilość światła niebieskiego w iOS w nocy przez przejście na bardziej żółte odcienie na wyświetlaczu telefonu iPhone lub iPadzie. Aktualizacja zawiera również nowe menu rozwijalne uruchamiane przez 3D Touch w aplikacjach Giełda, Pogoda, Ustawienia, Kompas, Zdrowie, App Store i iTunes Store, a także wprowadza ochronę hasłem dla poszczególnych notatek w aplikacji Notatki.© 2018 AppleWorld
Loading...