Apple udostępnił nową serię samouczków prezentujących iOS 11 na iPadzie

Apple udostępnił nową serię samouczków prezentujących iOS 11 na iPadzie

Firma Apple udostępniła dziś kilka porad związanych z iPadem Pro, koncentrujących się na nowych funkcjach, które pojawią się na iPadzie wraz z systemem iOS 11. Każdy film trwa niespełna minutę, a wszystkie filmy zostały wykonane w tym samym stylu – z dwiema rękami prezentującymi nową funkcjonalność iPada.

Pojawiło się sześć filmów obejmujących następujące funkcje: zaznaczenie za pomocą Apple Pencil, wielozadaniowość, skanowanie dokumentów i podpisywanie, zarządzanie plikami, przeciąganie i upuszczanie oraz nowy dock.

IOS 11 przyniesie mnóstwo nowych funkcji na iPadzie, zasadniczo wprowadzając zupełnie nowy interfejs użytkownika, więc nic dziwnego, że firma Apple zaprojektowała serię filmów, aby pokazać te możliwości. Niektóre z tych funkcji, jak te, które wymagają Apple Pencil, są ograniczone do iPada Pro, ale inne będą dostępne w szerszym zakresie iPadów.

Nowy system operacyjny firmy Apple jest obecnie dostępny dla programistów i publicznych beta testerów, ale już wkrótce powinien zostać udostępniony publicznie. Spodziewamy się, że firma Apple wyda aktualizację we wrześniu obok nowych telefonów iPhone.

Tagi:


© 2018 AppleWorld