Apple umieszcza pełen zapis swojej prezentacji 'Hey Siri' na kanale YouTube

Apple umieszcza pełen zapis swojej prezentacji ‘Hey Siri’ na kanale YouTube

september event

Dwa dni po swojej prezentacji “Hey Siri”, podczas której zadebiutowało kilku nowych produktów, Apple umieścił pełen zapis z tego wydarzenia na swoim kanale YouTube. Ten sam film wideo jest także dostępny na stronie internetowej Apple.

Event “Hey Siri” przebiegał w tym roku w bardzo szybkim tempie, gdyż obejmował prezentacje zarówno iPhone’a 6s i 6s Plus, iPada Pro i dodatkowych akcesoriów do niego w postaci rysika Pencil i klawiatury, iPada mini 4, Apple TV i kilku nowych dodatków do Apple Watch, od nowego koloru zegarków po nowe paski i ekskluzywne modele Hermes Apple Watch, których nie zobaczymy w Polsce.

Plotki sugerują, że impreza była na tyle duża, że będzie jedyną jaka odbyła się w tym roku, co oznacza, że nie będzie tradycyjnej drugiej prezentacji w październiku jak to było w poprzednich latach. Apple ma jednak podzielić premiery rynkowe swoich nadchodzących produktów na wrzesień, październik i listopad. Sprzedaż iPhone’a 6S i 6S Plus rozpocznie się w pierwszych państwach 25 września, podczas gdy Apple TV pojawi się pod koniec października, a iPad Pro w listopadzie.© 2018 AppleWorld
Loading...