Apple umożliwia osobom nie będącym deweloperami ubieganie się o dostęp do OS X Beta Program

Apple umożliwia osobom nie będącym deweloperami ubieganie się o dostęp do OS X Beta Program

Published by in Mac on Kwiecień 22nd, 2014

OS X Beta Seed Program

Wraz z dzisiejszym wydaniem iOS 7.1.1 oraz nowego uaktualnienia zabezpieczeń w OS X, Apple wprowadził nowy program beta OS X, który umożliwia osobom nie będącym deweloperami pobranie wersji beta OS X, zanim zostaną one upublicznione. Wcześniej udział w testach OS X wymagał konta dewelopera w cenie 99 dolarów rocznie.

Użytkownicy mogą złożyć wniosek o przystąpienie do programu beta na nowej stronie internetowej firmy Apple Appleseed beta, która pozwala użytkownikom na zalogowanie się przy użyciu Apple ID. Apple wymaga od każdego, kto się zarejestruje podpisanie umowy o poufności, która uniemożliwia użytkownikom ujawniania, publikowania lub rozpowszechniania informacji poufnych komukolwiek nie biorącemu udziału w programie Appleseed.

Po zaakceptowaniu tych warunków Apple prosi użytkowników o stworzenie kopii zapasowej na swoich komputerach Mac przed pobraniem specjalnego narzędzia, które umożliwia dostęp do aktualizacji oprogramowania beta na komputery Mac. Wszystkie aktualizacje będą dostarczane za pośrednictwem Mac App Store, podobnie do standardowych aktualizacji OS X.

Moim zdaniem świetny pomysł. Kto się zapisuje?

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld