Apple Watch pozwoli osobom leworęcznym wybrać orientację interfejsu

Apple Watch pozwoli osobom leworęcznym wybrać orientację interfejsu

Apple Watch kolekcja

Wczoraj, podczas swojej specjalnej prezentacji dla mediów, Apple odsłonił wyczekiwany przez wszystkich Apple Watch, pokazując różne sposoby wykorzystania urządzenia i jego aplikacji. Jednak podczas prezentacji i filmów Apple nie wspomniał bezpośrednio nic, jak urządzenie będzie działać dla osób leworęcznych.

Teraz, serwis SlashGear uzyskał informację o tym, jak urządzenie będzie pracować dla osób leworęcznych. Według Apple, użytkownicy będą mogli wybrać w jaki sposób będzie zorientowany interfejs zegarka podczas pierwszego uruchomienia urządzenia. Paski zegarków Apple Watch są także łatwo wymienne, dzięki czemu użytkownik może zapewnić sobie, że urządzenie nie będzie skierowane w przeciwną stronę. Jednak leworęczni użytkownicy będą musieli przyzwyczaić się do nowego położenia głównego przycisku “ Digital Crown“, który będzie znajdował się wtedy na dole po lewej stronie.

Apple Watch trafi do sprzedaży na początku 2015 roku w cenie od 349 dolarów i będzie dostępny w dwóch rozmiarach ekranu 38mm i 42mm. Apple umożliwi również dołączenie do niego 18 różnych pasków, które są łatwo wymienialne i posiadają różne opcje kolorystyczne i materiałowe.© 2018 AppleWorld