Apple wprowadza do Polski studencką zniżkę na usługę Apple Music

Apple wprowadza do Polski studencką zniżkę na usługę Apple Music

Published by in Music on Luty 13th, 2018

Apple rozszerza zniżki na członkostwo Apple Music dla studentów do 82 dodatkowych krajów w tym również do Polski, udostępniając ceny subskrypcji niższe o połowę niemal we wszystkich krajach, w których dostępna jest usługa strumieniowania muzyki Apple.

Według Rene Ritchie z iMore, zniżki studenckie są dostępne w 79 nowych krajach od dzisiaj, z dodatkowymi trzema dodanymi w dniu 26 lutego. Nowe kraje, w których obowiązuje rabat dla studentów na subskrypcję Apple Music to m.in. Izrael, Malezja, Filipiny, Polska, Portugalia i Tajwan.

Pełna lista krajów, w których można kupić członkostwo studenckie, jest już dostępna na podstronie dostępności Apple Music. Po raz pierwszy wprowadzone w 2016 roku członkostwo Apple Music dla studentów obniżało normalną cenę Apple Music o połowę. W Stanach Zjednoczonych oznaczało to, że subskrypcja Apple Music kosztowała 9,99 USD, a dla studentów 4,99 USD.

W Polsce cena miesięcznej subskrybcji usługi Apple Music to koszt 19,99 złotych. Koszt usługi dla studentów w Polsce wynosić będzie 9,99 złotych miesięcznie. Do skorzystania z takiego planu wymagana jest rejestracja i weryfikacja statusu studenta UNiDAYS. Po upływie okresu próbnego subskrypcja odnawia się automatycznie do momentu jej anulowania. Z oferty cenowej dla studentów można korzystać przez maksymalnie 4 lata.

Klienci, którzy subskrybują Apple Music z subskrypcją studencką, będą musieli regularnie potwierdzać swój status za pośrednictwem UNiDAYS. Subskrybenci, którzy nie są już studentami lub którzy posiadali ceny dla studentów w sumie przez 48 miesięcy, zostaną przełączeni na pełną, indywidualną subskrypcję Apple Music.


© 2019 AppleWorld