Apple wprowadza informację o Black Friday - "dniu wyjątkowych zakupów"

Apple wprowadza informację o Black Friday – “dniu wyjątkowych zakupów”

Black Friday 2013

Raz w roku jest taki dzień, kiedy Apple organizuje specjalne ceny na własne zakupy. To tzw. “Black Friday”, dzień po Dniu Dziękczynienia, amerykańskim święcie narodowym, które to oficjalnie otwiera w sklepach sezon przedświąteczny. Na czarny piątek, sprzedawcy często oferują znaczne zniżki na popularne produkty, aby zwabić klientów do swoich sklepów.

Tradycję Black Friday w innych krajach próbuje zaszczepić Apple. Tegoroczny dzień został potwierdzony na ten piątek 29 listopada. W tym dniu sklep Apple Online zwykle obniża ceny większości swoich produktów, choć zniżki Apple są zazwyczaj bardzo skromne. Zeszłoroczne zniżki dla produktów Apple podstawowych były następujące (w dolarach australijskich):

– IPad z wyświetlaczem Retina – 41 dolarów mniej
– iPad 2 – 32 dolarów mniej
– IPod touch – 31 dolarów mniej
– IPod touch 4 generacji – 25 dolarów mniej
– IPod nano – 11 dolarów mniej
– MacBook Pro z wyświetlaczem Retina – 105 dolarów mniej
– MacBook Pro – 105 dolarów mniej
– MacBook Air – 105 dolarów mniej

Na polskiej stronie Apple jeszcze nie ma jeszcze żadnej informacji o tej piątkowej promocji, ale pewnie lada chwila się pojawi. Nie mniej, większych oszczędności, klienci będą mieli się spodziewać u sprzedawców firm trzecich, którzy mają tendencję do zaoferowania bardziej zdecydowanych zniżek na produkty Apple w “Black Friday”.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld