Apple wprowadza nowy blog iTunes na Tumblr skupiający się na najlepszych wydarzeniach w 2014 roku

Apple wprowadza nowy blog iTunes na Tumblr skupiający się na najlepszych wydarzeniach w 2014 roku

iTunes Tumblr

Firma Apple uruchomiła dzisiaj nową stronę na blogu Tumblr podkreślając najważniejsze wydarzenia popkultury w całym 2014 roku. Witryna iTunes na Tumblr w postaci obrazków i gifów przypominających okładki płyt prezentuje najlepszą muzykę, filmy, programy telewizyjne i książki w minionym roku.

Jak w przypadku każdego blogu Tumblr, użytkownicy mogą polubić posty, udostępnić treści na Facebooku i Twitterze, a także opublikować je na własnej stronie tumblr. Przycisk “See all” pozwala zagłębić się jeszcze bardziej w każdą kategorię, podkreślając bardziej obszerną listę każdej z nich.

Blog “Najlepsze w 2014 roku” prezentuje wiele najróżniejszych wydarzeń popkultury z minionego roku. Filmy “Strażnicy Galaktyki”, “The LEGO Movie”, “Fargo”, “Zaginiona dziewczyna” czy artyści tacy jak Nicki Minaj i Beyonce uzyskali własne wzmianki na stronie.

Apple ostatnio odrodził się trochę w mediach społecznościowych, uruchamiając wcześniej w tym roku bloga Tumblr dla iPhone’a 5c. Tim Cook dołączył osobiście do Twittera we wrześniu 2013 roku, a dwa tygodnie temu Apple pojawił także  na Instagramie.

Tagi:


© 2018 AppleWorld
Loading...