Apple wprowadza oficjalne etui z baterią dla iPhone'a 6S

Apple wprowadza oficjalne etui z baterią dla iPhone’a 6S

Etui Smart Battery Case do iPhone'a 6s

Zupełnie po cichu Apple wprowadził dziś na rynek nowe etui Smart Battery Case do iPhone’a 6s, które przedłuża czas rozmów smartfonu i korzystania z internetu w sumie odpowiednio o 25 i 18 godzin. Materiał zewnętrzny obudowy podobny jest do istniejących silikonowych akcesoriów, z dodatkowym garbem po środku, gdzie umieszczona jest dodatkowa bateria.

Ładuj swojego iPhone’a i etui z baterią jednocześnie, aby rozmawiać do 25 godzin dłużej, korzystać z Internetu w sieci LTE nawet przez godzin 18 oraz jeszcze dłużej odtwarzać dźwięk i wideo. Po założeniu etui Smart Battery Case poziom naładowania inteligentnej baterii wyświetla się na ekranie blokady iPhone’a i w Centrum powiadomień. Dlatego zawsze wiesz, ile energii zostało Ci do wykorzystania.

Pierwsze oficjalne etui z baterią wykonane przez Apple dostępne jest w kolorze grafitowym i białym i kosztuje 479 złotych. Od dziś jest dostępne w sklepie internetowym firmy Apple. Nowa funkcja zawarta w etui pozwoli na sprawdzenie stanu żywotności baterii, która ma być wyświetlana dla użytkowników zarówno na ekranie blokady jak i w Centrum Powiadomień. Firma obiecała także, że Smart Battery Case współpracuje ze wszystkimi akcesoriami Lightning takimi jak przewód ze złącza Lightning na USB (dołączony do iPhone’a) oraz stacją dokującą Lightning do iPhone’a.

MGQM2_AV4

Witryna sklepowa nie ujawnia pojemności w mAh Smart Battery Case, oprócz szacowanych godzin przedłużających poszczególne zadania takie jak rozmowa przez telefon i przeglądanie internetu. Nie jest także dostępna obecnie wersja dla iPhone’a 6S Plus, ale użytkownicy zeszłorocznego 4,7-calowego iPhone’a 6 będą w stanie korzystać z nowego etui ze względu na podobieństwo do iPhone’a 6S.© 2019 AppleWorld