Apple wypuści na wiosnę nowe AirPods w kolorze czarnym

Apple wypuści na wiosnę nowe AirPods w kolorze czarnym

Zgodnie z raportem Tajwańskiego Economic Daily News, Apple planuje wypuścić słuchawki AirPodsz nową powłoką powierzchniową i opcją czarnego koloru. 

Dostawca Apple, firma Inventec, produkuje nowe AirPodsy i jest gotowa do wysyłki na wiosnę, być może wraz z matą AirPower, która jest obecnie produkowana masowo.

Economic Daily Times twierdzi, że cena AirPods będzie taka sama, jak w poprzedniej wersji, która wynosiła 159 USD w Stanach Zjednoczonych, ale co ciekawe, strona sugeruje, że wcześniejsza cena wynosiła 199 USD.

Informacje publikowane w tajwańskiej publikacji pasują do plotek, które usłyszeliśmy wcześniej w tym tygodniu od MySmartPrice.

Ta plotka sugerowała, że zarówno AirPods, jak i etui ładujące będą dostępne w kolorze czarnym i białym, ze zaktualizowanym wyposażeniem, oraz uzyskają specjalną matową powłokę, która “poprawi ich przyczepność”.

Nadal nie wiemy dokładnie, kiedy zostaną wydane nowe AirPods. Apple organizuje konferencję 25 marca, ale skupi się na usługach, a nie na sprzęcie.

Apple może zdecydować się na wydanie zaktualizowanych AirPods a może również AirPower w tym samym czasie za pośrednictwem informacji prasowej, a nie poprzez dedykowane wydarzenie.

Tagi:

© 2019 AppleWorld