Apple wypuścił osiem nowych reklam Apple Watch

Apple wypuścił osiem nowych reklam Apple Watch

Apple Watch reklamy

Firma Apple wypuściła serię ośmiu nowych reklam na swoim kanale YouTube, z których wszystkie koncentrują się na różnych funkcjach Apple Watch. Każdy spot, który ma różne kolorowe tła, trwa tylko 16 sekund i daje szybki rzut oka na jedną konkretną funkcję zegarka.

Trzy filmy, “Row,” “Chase”, “Golf” i “Climb”, z udziałem wioślarzy, biegacza i golfisty, pokazują możliwości fitnes w Apple Watch. Reklamy przedstawiają użytkowników, którzy dążą do osiągnięcia swoich fitnessowych celów z wykorzystaniem aplikacji Trening do śledzenia postępów treningu i rywalizując z przyjaciółmi na najlepszy czas.

Czwarta reklama “Find”, podkreśla zdolność Apple Watch do zlokalizowania iPhone’a poprzez wysłanie sygnału dźwiękowego na urządzenie, a “Swap” pokazuje możliwość łatwej zmiany i dostowywania pasków.

Reklama “”Surprise”, przedstawia Apple Watch wykorzystywane przy planowaniu przyjęcia niespodzianki, pokazując aplikację Wiadomości i zdolność do kontrolowania produktów HomeKit takich jak oświetlenie. Ostatnia reklama “Rain”, pokazuje możliwość włączenia powiadomień z aplikacji na Apple Watch, a tu dla przykładu mamy zaprezentowane powiadomienie z aplikacji Pogody o nadchodzącym deszczu i burzy.© 2018 AppleWorld