Apple wypuszcza aktualizację iOS 11.0.1 z poprawkami błędów

Apple wypuszcza aktualizację iOS 11.0.1 z poprawkami błędów [Aktualizacja]

Firma Apple wydała pierwszą oficjalną aktualizację swojego nowego systemu operacyjnego iOS 11, iOS 11.0.1. iOS 11.0.1 pojawia się zaledwie tydzień po publicznej premierze iOS 11. w zeszły wtorek.

Aktualizację iOS 11.0.1 można pobrać na wszystkich kwalifikujących się urządzeniach bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do aktualizacji, wybierz Ustawienia -> Ogólne -> Uaktualnienia.

Dzisiejsza aktualizacja dotyczy kilku drobnych błędów, które zostały wykryte po wydaniu wersji Golede Master iOS 11. Zgodnie z informacjami podanymi przez Apple aktualizacja zawiera poprawki błędów dla iPhone’a i iPada.

iOS 11 jest ważną aktualizacją systemu operacyjnego iOS z przebudowanym ekranem blokady ekranu, nowym dostosowywanym Centrum Sterowania, nowym głosem Siri, przebudowanym App Store i zmienionym interfejsem dla iPada.

[UPDATE]: jak udało nam się dowiedzieć, system iOS 11.0.1 rozwiązuje błąd serwerów poczty Exchange, który uniemożliwiał wielu użytkownikom wysyłanie wiadomości e-mail z kont programu Outlook, Office 365 i Exchange Server. W dokumencie pomocy technicznej opisującym ten problem firma Apple informuje teraz, że klienci mogą rozwiązać problem, aktualizując system do iOS 11.0.1.© 2018 AppleWorld