Apple wypuszcza nową reklamę iPhone'a 7 "The Archives"

Apple wypuszcza nową reklamę iPhone’a 7 “The Archives”

Apple kontynuuje swoją serię reklam iPhone’a 7, wprowadzając nowy spot o nazwie “The Archives”, który koncentruje się na funkcji wspomnień, która jest dostępna w aplikacji Zdjęcia.

W filmie udostępnionym na YouTube archiwista widoczny jest w ogromnym archiwum zdjęć, starannie dobierając i wklejając fizyczne wersje Live Photos i filmów do montażu, który następnie jest wyświetlany po raz pierwszy na projektorze, a następnie przesyłany do telefonu iPhone 7.

Reklamie towarzyszą utwory “Her Dreams” wykonywany przez Luca D’Alberto i “Unchained Melody” w wykonaniu Lykke Li podobnie jak we wszystkich najnowszych reklamach serii “practically magic”.

Apple zrobił już kilka reklam z tej serii, które koncentrują się na możliwościach fotograficznych iPhone’a 7, w tym “The City” i “Take Mine”, ale jest to pierwsza reklama, która wyróżnia funkcję, która została włączona w iOS. Wspomnienia łączą zdjęcia i filmy w wybrane daty, lokalizacje i osoby, przekształcając je w pokazy slajdów z muzyką.

Funkcja “Wspomnienia” ma zostać mocno rozbudowana i poprawiona w iOS 11 i macOS High Sierra, uzyskując wsparcie dla szeregu nowych kategorii, w tym zwierząt domowych, niemowląt, zajęć na świeżym powietrzu, występów, ślubów, urodzin i imprez sportowych.© 2018 AppleWorld
Loading...