Apple wypuszcza nową reklamę iPhone'a X "Unleash" podkreślającą chip A11 Bionic

Apple wypuszcza nową reklamę iPhone’a X “Unleash” podkreślającą chip A11 Bionic

Published by in iPhone on Lipiec 25th, 2018

Firma Apple udostępniła dziś na swoim kanale YouTube nową, zabawną reklamę iPhone’a X, tym razem skoncentrowaną na możliwościach chipa Bionic A11 wbudowanego w urządzenie.

W filmie uczeń idzie ulicą, grając na iPhonie w popularną grę Vainglory na iOS, podczas gdy jej bohaterowie zaczynają ożywać i atakować go powodując, że musi z nimi walczyć w realnym świecie.

Apple udostępnił już sporo reklam iPhone’a X skupiających się na takich funkcjach jak Face ID, Animoji, Tryb Portretowy, Oświetlenie Portretowe i innych, ale jest to pierwsze wideo, które wyróżniło chip Bionic A11, który jest najszybszym układem w historii urządzeń mobilnych Apple.

A11 to sześciordzeniowy, 10-nanometrowy chip 2,4 GHz z dwoma rdzeniami zapewniającymi wydajność z prędkością większą o 25% i czterema wysokowydajnymi rdzeniami dbającymi o energooszczędność. Jest wystarczająco mocny, aby zapewnić gry konsolowe i aplikacje rozszerzonej rzeczywistości. Zawiera również trzyrdzeniowy procesor graficzny firmy Apple wraz z koprocesorem ruchu M11.

W testach wydajnościowych A11 znacznie przewyższa A10 zawarty w poprzednich modelach, co zapewnia lepszą rozgrywkę i lepszą wydajność. Nazywa się “Bionic”, ponieważ dwa rdzenie w chipie są dedykowane silnikowi neuronowemu, który może przetwarzać ponad 600 miliardów operacji na sekundę, zasilając Face ID i inne zadania związane z uczeniem maszynowym.

Najnowsza reklama Apple iPhone X będzie wyświetlana wkrótce w telewizji i na portalach społecznościowych. Według twórców Vainglory, w grze pojawiła się specjalna skórka związana z reklamą, którą można pobrać.© 2019 AppleWorld