Apple zachęca użytkowników do przesłania swoich najlepszych zdjęć do nowego konkursu

Apple zachęca użytkowników do przesłania swoich najlepszych zdjęć do nowego konkursu

Published by in iPhone on 22 stycznia, 2019

Firma Apple organizuje konkurs fotograficzny “Shot on iPhone” i zachęca użytkowników iPhone’a do przesłania zdjęć wykonanych telefonem iPhone.

Zdjęcia są zbierane od dzisiaj, a użytkownicy mogą przesłać zdjęcie na Instagramie lub Twitterze za pomocą hashtagu “#ShotOniPhone” lub przesłać zdjęcie o wysokiej rozdzielczości na adres mailowy shotoniphone@apple.com w formacie “imię_nazwisko_modeliPhone’a”.

Zwycięskie zdjęcia będą wyświetlane na billboardach w wybranych miastach, sklepach detalicznych Apple oraz w internecie na kontach społecznościowych Apple. Apple wybierze w sumie 10 zwycięzców.

Apple twierdzi, że zdjęcia mogą być wykonane bezpośrednio za pomocą aparatu, edytowane za pomocą narzędzi do edycji Apple w aplikacji Zdjęcia lub edytowane za pomocą oprogramowania do edycji zdjęć innej firmy.

Apple przyjmuje zgłoszenia do 7 lutego, a uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat. Pracownicy Apple, w tym pracownicy sklepów, wraz z rodzinami, nie mogą brać udziału w konkursie.

Apple ma panel znanych fotografów sędziów do konkursu, w tym były fotograf Białego Domu Pete Souza, fotograf podróży Austin Mann, fotograf podróży Annet de Graaf, brazylijski fotograf Luísa Dörr i fotograf mody Chen Man. Zdjęcia będą również oceniane przez kilku pracowników Apple, w tym szefa marketingu Apple Phila Schillera, dyrektora ds. Marketingu produktów na całym świecie Kaiann Drance, fotografa Brooksa Krafta, programistę Sebastiana Marineu-Mesa, lidera zespołu oprogramowania kamery Jon McCormack i reżysera zdjęć Arem Duplessisa.


© 2020 AppleWorld