Apple zapowiada swój coroczny Apple Music Festival 2016 w Londynie

Apple zapowiada swój coroczny Apple Music Festival 2016 w Londynie

Apple Music Festival 2016

Firma Apple zapowiedziała dziś swoją tegoroczną edycję Apple Music Festival 2016, darmowego cyklu koncertów, podczas którego możemy zobaczyć zazwyczaj wiele znanych gwiazd różnego rodzaju muzyki. Tegoroczna impreza odbędzie się od 18 września do 30 września w londyńskim Roundhouse.

Apple Music Festival powraca po raz dziesiąty do Londynu we wrześniu na 10 ekscytujących nocy z muzyką na żywo. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą wygrać bilety na te koncerty. Użytkownicy Apple Music na całym świecie będą mogli oglądać występy za darmo.

W 2015 roku, Apple wprowadził kilka istotnych zmian w festiwalu, który wcześniej nazywał się iTunes Festival przed wprowadzeniem Apple Music. Przed 2015 rokiem impreza trwała przez pełne 30 dni, ale został skrócony do 10 dni. Apple oferuje obecnie występy festiwalowe na żywo i na żądanie w aplikacji Apple Music.

Choć jest to drugi festiwal muzyczny pod nazwą Apple Music Festival, to Apple liczy wszystkie edycje, także te pod starą nazwą, obchodząc w tym roku 10 rocznicę tego wydarzenia muzycznego.

Firma Apple nie ogłosiła jeszcze żadnych artystów, którzy pojawią się na tegorocznej scenie. Prezentacja gwiazd odbywać się będzie stopniowo w ciągu kilku najbliższych tygodni poprzedzających wydarzenie, przy czym większość nowych informacji pojawi się w rozgłośni radiowej Beats 1.© 2018 AppleWorld