Apple zaprasza "Topowych redaktorów i blogerów modowych" na imprezę 9 września

Apple zaprasza “Topowych redaktorów i blogerów modowych” na imprezę 9 września

Balogh-iwatch

Apple rozszerzył grono zaproszonych na swoje zbliżające się 9 września wydarzenie medialne do “najlepszych redaktorów i blogerów modowych”, donosi Reuters. Wiadomość ta interpretowana jest oczywiście jako zapowiedź odsłonienia pierwszego urządzenia naręcznego potocznie nazywanego iWatch.

Wcześniejsze doniesienia sugerowały, że iWatch będzie “modnym urządzeniem”, wykonanym z kilku różnych materiałów i z różnymi wersjami paska i tarczy. Inne plotki sugerują, że urządzenie może pojawić się w wielu rozmiarach ekranu i wyposażone będzie w zakrzywiony, elastyczny wyświetlacz wraz z czujnikami biometrycznymi do śledzenia wskaźników zdrowotnych.

Raport wskazuje również, że Apple zorganizował w zeszłym miesiącu w Apple Store w Nowym Jorku po raz pierwszy prywatną imprezę, aby zaprezentować modowe i sprzedażowe aplikacje grupie redaktorów magazynów modowych. Wielu redaktorów ze świata mody potwierdziło Reuterowi, że firma przeprowadziła oddzielny event w Nowym Jorku dla członków branży mody w ramach przeglądu nowych produktów i spotkania z branżą.

Apple już od jakiegoś czasu mocniej współpracuje ze światem mody. W ubiegłym roku, były dyrektor generalny Yves Saint Laurent Paul Deneve został zatrudniony do “specjalnych projektów” bezpośrednio pod samym Timem Cookie. W październiku ubiegłego roku, firma zatrudniła również byłą prezes Burberry Angele Ahrendts, która jest obecnie wiceprezesem Apple ds. sprzedaży detalicznej i sklepów internetowych.

Tagi:


© 2018 AppleWorld