Apple zintegrowało Twittera w swoim iOS 5 ponieważ Steve Jobs uważa twórcę Facebooka za "f***cking ***hole"

Apple zintegrowało Twittera w swoim iOS 5 ponieważ Steve Jobs uważa twórcę Facebooka za “f***cking ***hole”

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego iOS 5 będzie miał wbudowaną funkcję Twittera, a nie Facebooka, największego serwisu społecznościowego na Ziemi? To dlatego, że Steve Jobs uważa ​​Marka Zuckerberga za “f *** cking *** hole”, zgodnie z Robertem Scoble.

Przez weekend Scoble napisał kilka uwag na swoim koncie Google + o integracji Twittera do nowego iOS. W ten sposób zrobił klasyczną uwagę:

Na szczęście dla Twittera Apple zintergrował go do swojego systemu. Zapytałem kogoś z Apple dlaczego to zrobili, i uzyskałem odpowiedź: “ponieważ Mark Zuckerberg jest f***cking ***hole”. Wow, jaka polityka poufności w firmie. To jest coś…”.

Apple i Facebook mają dość kontrowersyjną historie. Jakiś czas temu Facebook w ostatniej chwili odrzucił propozycję integracji serwisu iTunes Ping – sieci zrzeszającej fanów muzyki. Tłumaczył się wtedy naruszeniem ich polityki danych użytkownika. Biorąc pod uwagę jak mało Facebook dba o prywatność swoich użytkowników, wydawało się to dość słabym uzasadnieniem.© 2018 AppleWorld