Apple zwiększa produkcję iPhone'a 7 w związku z wycofaniem Samsunga Galaxy Note 7

Apple zwiększa produkcję iPhone’a 7 w związku z wycofaniem Samsunga Galaxy Note 7

iphone7dummyunits-800x600

Apple zwiększył podobno produkcję swojego iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus, które zostaną zaprezentowane w trakcie wydarzenia medialnego w najbliższą środę, 7 września informuje DigiTimes.

Chociaż Digitimes ma różną historię związaną ze śledzeniem informacji związanych z Apple, to jednak dość często było dość wiarygodne pod względem raportów z łańcucha dostaw. Mówi się, że Apple zwiększył produkcję obu modeli iPhone’a 7 o 10%. Zwiększenie produkcji może oznaczać, że Apple jest bardziej pewne, że sprzeda więcej iPhone’ów 7 zaraz na początku biorąc pod uwagę niedawne wycofanie z rynku swojego największego konkurenta z Androidem, Samsunga i jego Galaxy Note 7.

Chociaż iPhone 7 będzie wyglądać podobnie do swojego poprzednika iPhone’a 6S, to istnieje mnóstwo zmian wewnętrznych których oczekujemy, zwłaszcza w modelu iPhone 7 Plus.

Środowa konferencja rozpocznie się o godzinie 19 czasu polskiego. Apple będzie ją bezpośrednio transmitował poprzez swoją stronę internetową i przez specjalny kanał w Apple TV.

Tagi:


© 2018 AppleWorld