Beats prezentuje nowe słuchawki Studio3 Wireless z technologią Pure ANC (całkowitej redukcji szumu)

Beats prezentuje nowe słuchawki Studio3 Wireless z technologią Pure ANC (całkowitej redukcji szumu)

Firma Beats wypuściła na rynek nowe, bezprzewodowe słuchawki Beats Studio3 Wireless z chipem W1 firmy Apple oraz technologią Pure Adaptive Noise Cancelling.

Beats Studio3 Wireless zapewniają żywotność baterii nawet do 22 godzin odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC i do 40 godzin przy wyłączonej funkcji Pure ANC. Szybka technologia ładowania Fast Fuel dzięki mikro-USB zapewnia trzy godziny odtwarzania muzyki po 10-minutowym ładowaniu.

Oto jak Beats opisuje technologię Pure ANC:

Ta przełomowa technologia wykorzystuje zaawansowane algorytmy do ciągłego monitorowania otoczenia, aby lepiej wyeliminować hałas otoczenia – nie tylko w samolocie, ale także w hałaśliwej kawiarni lub w biurze. Pure ANC dopasowuje się do różnego rodzaju elementów wpływających na odbiór muzyki w samym właścicielu czy to przez jego włosy, okulary, różne kształty ucha i ruch głową podczas poruszania się. Dodatkowo Pure ANC nieustannie monitoruje szumy, by w razie potrzeby je zablokować, i automatycznie reagować na indywidualne dopasowanie i optymalizację odtwarzania, by muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców. Niezwykły jest fakt, że dokładna kalibracja dźwięku Pure ANC w czasie rzeczywistym działa do 50 000 razy na sekundę.

Podobnie jak w AirPod, słuchawki posiadają chip W1 firmy Apple umożliwiając Studio3 Wireless natychmiastowe połączenie się z telefonem iPhone, iPadem, komputerem Mac lub innym urządzeniem firmy Apple, bez konieczności przełączania się między urządzeniami podłączonymi do iCloud.

Chip W1 firmy Apple ma technologię Bluetooth klasy 1, więc Studio3 Wireless mogą być także używane z urządzeniami innymi niż Apple.

Słuchawki są wyposażone w wygodne nauszne elementy sterujące, które pełnią wiele funkcji – za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i wywoływać Siri.

Beats Studio3 Wireless można już zamawiać na stronie internetowej firmy Apple w cenie 1 499 złotych. Dostępne są w sześciu kolorach, a ich wysyłka rozpocznie się od połowy października.© 2018 AppleWorld