Belkin ogłoszony pierwszym, oficjalnym producentem akcesoriów ze złączem Lightning

Belkin ogłoszony pierwszym, oficjalnym producentem akcesoriów ze złączem Lightning

Mimo, że wielu producentów rozpoczęło produkcję nieoficjalnych akcesoriów ze złączem Lightning, Apple dąży do zapewnienia oficjalnych partnerów do produkcji akcesoriów z nowym standardem. Dziś firma Belkin stała się pierwszym oficjalnym dostawcą wprowadzającym akcesoria z nowym złączem Lightning.

„Belkin była pierwszym producentem, który wprowadził akcesoria do 30-pinowego złącza w 2003 roku, a teraz cieszymy się, że będziemy pierwszymi na rynku, którzy wprowadzą rozwiązania dla nowego złącza Lightning”, powiedział Martin Avila, dyrektor generalny Belkin . „Ludzie są zainteresowani akcesoriami firmy Belkin ze złączem Lightning i damy im niezawodny sposób, aby ich nowy iPhone 5, iPad mini, iPad 4 generacji lub iPod touch był naładowany, chroniony i gotowy do pracy.”

Pierwsze dwa produkty firmy Belkin to ładowarka samochodowa oraz ładowarka ze stacją dokującą, każdy w cenie 29,99 dolarów. Belkin aktualnie przyjmuje wstępne zamówienia na nowe akcesoria, które będą dostępne w sprzedaży od 15 listopada.

[contentblock id=1 img=gcb.png]


© 2020 AppleWorld