Bransoleta mediolańska w kolorze gwiezdnej czerni pojawiła się na czeskiej stronie Apple Store

Bransoleta mediolańska w kolorze gwiezdnej czerni pojawiła się na czeskiej stronie Apple Store

space-black-milanese-loop-band

Nowa “bransoleta Mediolańska” dla Apple Watch w kolorze Space Gray została zauważona w czeskim sklepie Apple Store online, jednak szybko została usunięta. Sugeruje to jednak, że nowy kolor bransolety pojawi się już wkrótce w oficjalnej sprzedaży. Nowy pasek wydaje się pasować do obudowy ze stali nierdzewnej w tym samym kolorze podobnie jak bransoleta panelowa w kolorze gwiezdnej czerni.

Szacunkowy czas dostawy bransolety jaki pojawił się na czeskiej stronie to około tygodnia, co szacuje że mniej więcej w takim okresie powinniśmy się go oficjalnie spodziewać w sprzedaży. Oprócz kilku nowych opcji kolorystycznych pasków do sportowych Apple Watch, które pojawiły się wcześniej w 2015 roku, Apple miał jeszcze rozszerzyć dla użytkowników swoją ofertę do modeli Apple Watch z wyższej półki.

253547

Bransoleta Mediolańska w kolorze Space Czarne pojawiła się tylko w opcję 42mm, choć wydaje się, że oficjalnie pojawi się także w rozmiarze 38mm tak jak obecna bransoleta w kolorze srebrnym. Nowy pasek został również zauważony na stronach sklepu Apple w Portugalii i na Węgrzech, ale na żadnej z nich obecnie nie jest on dostępny.© 2018 AppleWorld