CES 2015: Bandstand, pierwszy dock dla Apple Watch

CES 2015: Bandstand, pierwszy dock dla Apple Watch

Standzout Bandstand

Choć data pojawienia się w sprzedaży Apple Watch nie jest jeszcze oficjalnie znana to nie powstrzymało twórców akcesoriów do popisania się swoimi pomysłami na targach CES. Firma Standzout, producent stacji dokujących i akcesoriów do urządzeń iOS, jest jednym z pierwszych uczestników prezentujących stację dokującą do nowego urządzenia. Nowa stacja dokująca Bandstand została zaprojektowana od podstaw z myślą o nadchodzącym Apple Watch, oferując zarówno stand na zegarek i jak i możliwość jego ładowania w jednym akcesorium.

Nowy dock Bandstand posiada obrotową platformę, która będzie bezpiecznie utrzymywać zegarek i pozwalać użytkownikom dostosować kąt wyświetlacza w celu optymalnego oglądania. Bandstand będzie wspierał również ładowanie indukcyjne Apple Watch wykorzystując dołączony przez Apple kabel, choć ma zapewnić jednocześnie kilka portów USB do ładowania dodatkowych urządzeń. Chociaż urządzenie jest na wystawie CES, to szczegóły dotyczące ceny oraz jego dostępności nie są jeszcze znane. Firma będzie musiała dokończyć projekt w celu zapewnienia pełnej zgodności z Apple Watch, ale może to zrobić dopiero wtedy kiedy stanie się on dostępny.

bandstand-apple-watch

bandstand_diagram-800x524

Bandstand reklamuje się jako “pierwszi wielki dodatek do Apple Watch”, ale na pewno nie będzie on ostatnim. Wraz ze zbliżającym się terminem pojawienia się w sprzedaży Apple Watch, inni producenci bez wątpienia również przygotują swoje propozycje, które pojawiać się będą w najbliższych tygodniach i miesiącach.© 2018 AppleWorld