China Mobile przygotowuje się na nowego, 4-calowego iPhone'a już w kwietniu 2016 roku

China Mobile przygotowuje się na nowego, 4-calowego iPhone’a już w kwietniu 2016 roku

iPhone 6C

Chiński operator komórkowy China Mobile podczas niedawnej dyskusji na temat swoich nadchodzących planów na rok 2016 zasugerował, że w kwietniu 2016 przygotowuje się na premierę prawdopodobnego, 4-calowego iPhone’a, informuje MyDrivers.

Kwietniowa data premiery urządzenia jest zgodna z wcześniejszymi plotkami, które sugerowały wypuszczenie urządzenia w pierwszych miesiącach 2016 roku. Mówi się, że Apple podobno planuje zorganizować swoją konferencję w marcu, na której zapowie drugą generację Apple Watch i możliwie właśnie 4-calowego iPhone’a.

Informacje podane przez MyDrivers odnoszą się do 4-calowego iPhone’a nazwanego “iPhone 7C”, ale jest mało prawdopodobne, aby Apple wykorzystał tą nazwę dla urządzenia, przed wypuszczeniem flagowego “iPhone’a 7”, który prawdopodobnie pojawi się we wrześniu 2016 roku. Wszystkie wcześniejsze pogłoski mówiły raczej o 4-calowym iPhone’ie jako modelu “iPhone 6C”.

Przepowiadany iPhone 6C ma posiadać aluminiową obudowę tak jak iPhone 5S, w co najmniej dwóch lub trzech kolorach, zakrzywione krawędzie ekranu tak jak w iPhone’ie 6 i nowszych. Może również posiadać ten sam procesor A9 używany w modelach 6s i 6s Plus, tylną 8-megapikselową kamerę, przednią kamerę o rozdzielczości 1.2 megapiksela, Wi-Fi 802.11ac oraz Bluetooth 4.1.

Tagi:


© 2018 AppleWorld
Loading...