Cieńsze13-calowe i 15-calowe MacBooki Pro podobno już w produkcji

Cieńsze13-calowe i 15-calowe MacBooki Pro podobno już w produkcji

Published by in Mac on Marzec 17th, 2012

Plotki o przeprojektowanych modelach MacBook’ów Pro pojawiły się już na długo przed oficjalną premierą procesorów Intela Ivy Bridge. Teraz serwis DigiTimes poinformował, że cieńsze wersje 13-calowych i 15-calowych MacBook’ów Pro są obecnie w produkcji.

Serwis twierdzi, że linia MacBook Pro pozostanie odróżniona od linii MacBook’ów Air. Nowe modele MacBooka Pro zostaną pozbawiawione napędów optycznych, zachowując bardziej zaawansowane specyfikacje niż obserwowane w MacBooku Air.

MacBooki Pro nie będą już miały napędów optyczny umożliwiając ich cieńszy design. Pomimo smukłego profilu, nowe urządzenia będą wyposażone w bardziej zaawansowane specyfikacje niż MacBooki Air zarówno pod względem wydajności procesora, jak i pojemność pamięci. Produkcja następnej generacji MacBooków Pro już się rozpoczęła, a pierwsze transporty do Apple rozpoczną się już w marcu. Miesięczna produkcja ma ostatecznie wynieść 900 000 sztuk z początkowych 100 000-150 000 z początku produkcji.

Raport jest bardzo podobny do ogłoszonego kilka tygodni wcześniej przez Digitimes, lecz nowy raport daje wyraźne twierdzenie, że produkcja nowych modeli rzeczywiście ruszyła.© 2018 AppleWorld