Czarne słuchawki AirPods są teraz dostępne, choć nie od firmy Apple

Czarne słuchawki AirPods są teraz dostępne, choć nie od firmy Apple

Niektórzy noszą białe, ale niektórzy wciąż nalegają na czarne. Tak, tak, mowa o słuchawkach AirPods. Choć słuchawki Apple niemal jednoznacznie kojarzą się z kolorem białym to w momencie kiedy w ofercie mamy coraz to nowe kolory iPhone’ów apetyt na słuchawki w innym kolorze także rośnie.

Teraz jednak można się odróżnić się od mas ludzi noszących zwykłe białe słuchawki bezprzewodowe Apple AirPod. Witryna o nazwie BlackPods – w żaden sposób nie związana z firmą Apple – sprzedaje wersje czarne popularnych dousznych słuchawek bezprzewodowych.

Za 279 dolarów można nabyć standardową “klasyczną” wersję o wykończeniu w wysokim połysku, a za 299 dolarów wersję w kolorze czarnym matowym. Obydwie wersje posiadają w komplecie etui ładowania i przechowywania AirPod w tym samym kolorze.

BlackPods oferuje również usługę malowania niestandardowego za 99 dolarów. Wysyłasz im białe AirPods a otrzymacie czarne.

Standardowe, białe AirPody firmy Apple mają wartość 159 dolarów w USA ( w Polsce 799 złotych) i nie są dostępne w żadnym innym kolorze. Nadal trzeba na nie oczekiwać sześć tygodni zamawiając na stronie Apple.pl. Czas oczekiwania na parę od BlackPods to dwa tygodnie. Słuchawki wysłane są również do Polski.


© 2019 AppleWorld