Czeski oddział Microsoftu potwierdza wydanie Office dla iOS na marzec 2013

Czeski oddział Microsoftu potwierdza wydanie Office dla iOS na marzec 2013

The Verge donosi, że Product Manager Microsoftu potwierdził dziś, że firma pracuje nad wersją pakietu Microsoft Office zarówno na system iOS jak i Android, którego uwolnienie ma nastąpić nie wcześniej jak w marcu 2013. Informacja ta została podana przez czeski serwis IHNED.cz po konferencji prasowej w tym kraju.

The Verge zauważa również, że widział informację prasową z Microsoftu w Czechach potwierdzającą te plany.

“Oprócz dodatku do systemu Windows, pakiet Office dostępny będzie również na innych systemach operacyjnych: Windows Phone, Windows RT, Mac OS, Android, iOS i Symbian,” powiedział Microsoft.

Informacja prasowa wspomina również, że pakiet Office 2013 zostanie udostępniony dla przedsiębiorstw w grudniu, a dla klientów indywidualnych na koniec lutego 2013 roku. “Usługi Office 365  i inne produkty biurowe (na telefony komórkowe i tablety) ukażą się od marca 2013 roku,” mówi Microsoft.

O pakiecie Office na urządzenia iOS mówi się już od dłuższego czasu. The Daily informował w lutym, że miał w ręce działający prototyp oprogramowania, ale Microsoft zaprzeczył tym informacjom. W maju, pojawiły się kolejne plotki o premierze Office’a na iPada w listopadzie tego roku. Obecnie wydaje się jednak, że premiera wersji na iOS może być ściślej powiązana z premierą pakietu Office 2013.

[contentblock id=1 img=adsense.png]© 2018 AppleWorld