Czy Apple planuje całkowicie nową linię produktów Mac?

Czy Apple planuje całkowicie nową linię produktów Mac?

Japoński serwis Macotakara donosi, że Apple planuje wprowadzić zupełnie nowy produkt Mac do swojej oferty. Cytując serwis będzie to “absolutnie różny od dotychczasowych produktów”, a potencjalnie zestaw ten ma być wprowadzony do końca tego roku.

„Według anonimowego źródła w Azji, Apple przygotowuje się do wydania nowego Mac line-up do końca tego roku. Produkt ten ma być wyraźnie odmienny od dotychczasowej linii produktów Mac, jego nowa nazwa nie jest jednak jeszcze znana.”

Macotakara ma już doświadczenia, jeśli chodzi o plotki firmy Apple. W grudniu ubiegłego roku podała informację o oddaniu iPada 2 z większym głośnikiem, który rzeczywiście w tej wersji pojawił się kilka miesięcy później. Na stronie serwisu prawidłowo podano datę wydarzenia medialnego wprowadzającego właśnie iPada 2, jak również termin rozpoczęcia i wprowadzenia Final Cut Pro X i urządzeń innych producentów Thunderbolt. Na stronie była jednak błędna informacja na temat nowej pamięci Toggle DDR 2.0 dla MacBook Air. Czy tym razem serwis podaje sprawdzoną plotkę? O tym przekonamy się już niedługo.© 2018 AppleWorld